Aliquam erat volutpat. Nunc erat massa, porttitor vel egestas sit amet, tristique at massa. Donec posuere odio neque, in ultricies lorem aliquet eu. Donec venenatis libero a nulla placerat egestas.

  • Šenkvická cesta 20, 902 01 Pezinok
  • +421 902 155 559

Kto sme ?

Sme oficiálnym distribútorom pohonov na brány a automatických závor značky Roger Technology na Slovensku a tovar vieme poslať kdekoľvek v rámci SR a ČR. Momentálne ešte stále hľadáme firmy, ktoré by mali záujem o dlhodobú veľkoobchodnú spoluprácu a mali by tak možnosť byť zastúpením značky Roger Technology v danom regióne.

V oblasti garážových, samonosných, posuvných a krídlových brán pracujeme už viac ako 12 rokov. Snažíme sa dodávať kvalitné výrobky, profesionálne vyriešiť každú situáciu a mať osobitný prístup ku každému zákazníkovi. Našim cieľom je skvalitniť Vám bývanie, priniesť bezpečnosť vašej rodine a dodať väčší komfort.

Teším sa na spoluprácu
Michal Ochaba
Konateľ

• Videoprezentácia •

Roger Technology

Plotové brány

Referencie

Naši spokojní zákazníci

Richard Bizík referencia
Richard Bízik

Ak sa rozhodujete pre novú bránu, rozhodne odporúčam firmu TOP GATES s.r.o. Krátky dodací termín bez zbytočného naťahovania. Kvalitne a precízne odvedená práca, rýchla komunikácia,.

Rastislav Kušnier referencia
Rastislav Kušnier

Firmu TOP GATES s.r.o. môžem len odporučiť vďaka profesionálnemu a rýchlemu prístupu. Od prvého kontaktu cez zameranie a montáž neubehol ani týždeň. Montáž prebehla profesionálne,.

Zuzana Korajlija referencia
Zuzana Korajlija

S firmou TOP GATES s.r.o. som bola veľmi spokojná a určite by som firmu odporučila aj iným. Veľmi profesionálny prístup od prvého stretnutia až po.

Články

Prečítajte si zaujímavé články zo sveta brán, pohonov a závor

S enkóderom alebo bez ?

S enkóderom alebo bez ? Možno ste už počuli výrazy „Sensored“ a „Sensorless“ automatizácia. Obe slová sú tvorené rovnakým koreňom „Sensor“, ktorý sa.

Read More
Neodymový magnet

Neodymový magnet Magnet je prvok schopný generovať magnetické pole. Vďaka tomu priťahuje ďalšie železné prvky. Napriek tejto dobre známej schopnosti môže byť magnet.

Read More
Vratný elektromechanický motor

Vratný elektromechanický motor V slovníku nájdeme pre slovo "vratný" nasledovný popis: „dá sa zmeniť tak, aby sa niečo vrátilo do pôvodného stavu alebo.

Read More