Aliquam erat volutpat. Nunc erat massa, porttitor vel egestas sit amet, tristique at massa. Donec posuere odio neque, in ultricies lorem aliquet eu. Donec venenatis libero a nulla placerat egestas.

  • Šenkvická cesta 20, 902 01 Pezinok
  • +421 902 155 559

Roger Technology - Topgates

• ROGER TECHNOLOGY •

Pracujeme s Roger Technology
- špičkou na európskom trhu

Inovácie, špičková mechanika a nikdy nekončiaci technologický výskum sú prvky, ktoré robia z Roger Technology jedinečnú a odlišnú spoločnosť. Toto sú prvky, pre ktoré bola naša spoločnosť založená. To je aj dôvod, prečo sa nám nepáči, keď nás nazývajú výrobcom – sme talianskou výrobnou spoločnosťou. Výsledky našej spoločnosti sú mimoriadne a sú kompletne založené na hodnote inovatívnych ľudí motivovaných vášňou. Ľudia, ktorí sa nikdy nevzdávajú, vyberajú si veľké výzvy, aby neupadli do monotónnosti. Ľudia, ktorí veria, že každý dobrý nápad vedie k veľkej zmene a lepšej budúcnosti. Od prvého dňa našej práce sme okamžite dali prednosť vývoju a výrobe vynikajúcej, plne talianskej mechaniky, vyrobenej zo špičkových železných a neželezných surovín bezchybnou výrobou a procesmi povrchovej úpravy.

• ROGER TECHNOLOGY •

Kto je Roger Technology ?

ĽUDIA A NÁPADY
Existencia Roger Technology bola vždy založená na hodnote ľudí mimoriadne zapálených pre vec. Tých, ktorí nikdy neustúpia a čelia výzvam, aby neupadli do monotónnosti. Sú to ľudia, ktorí veria, že každý výborný nápad povedie v živote k veľkej zmene a prinesie lepšiu budúcnosť.
KREATÍVNA INOVÁCIA
Hlavným prvkom dedičstva spoločnosti je neustála kreatívna inovácia, charakteristická pre všetky naše riešenia. S Roger Technology sa inovácia a kreativita spájajú v jedinečnom koncepte, ktorý vyjadruje reálnu skúsenosť so skutočnými potrebami zákazníkov.
BEZPEČNOSŤ A TECHNOLÓGIA
Bezpečnosť a technológia sú najväčšími spojencami kultúry Roger Technology. Čokoľvek vyrábame a odovzdávame našim zákazníkom, dôkladne premyslíme a vyvinieme s najlepšou dostupnou technológiou a ručíme za najvyšší bezpečnostný štandard.
ODBORNOSŤ PRODUKTU
V našom jazyku prekladáme slovo „skúsenosť“ ako vášeň. Vášeň je pre nás všetko, je to veľká hodnota, ktorá sa každý deň posúva k neustálej a silnej kritike pri vývoji produktov a riešení, ktoré musia byť prepojené so skutočnými potrebami našich zákazníkov, ktorí túžia po produkte navrhnutom podľa ich predstáv.
KVALITA A TALIANSKA VÝROBA
Všetky riešenia, produkty, dizajn a celý výrobný proces Roger Technology prebieha v Taliansku s použitím materiálov primárnej kvality, získavaných prostredníctvom partnerských dodávateľov, ktorí zdieľajú rovnakú vášeň a profesionalitu ako naša spoločnosť vo vývoj technologicky spoľahlivých produktov - efektívnych a jednoduchých na inštaláciu a používanie.
DIALÓG NA TRHU
Rozvíjame a podporujeme dialóg medzi našou spoločnosťou a zákazníkmi, pretože sme pevne presvedčení, že len vďaka schopnosti načúvať trhu dokážeme vytvoriť najlepšie riešenie podľa Vašich potrieb.
BRUSHLESS TECHNOLÓGIA
Vyzbrojení vysoko inovatívnym duchom a pôsobivými skúsenosťami ako výrobcovia elektromechanických motorov, sme predstavili úplne BRUSHLESS ORIENTOVANÉ automatizačné riešenie s permanentným magnetickým digitálnym motorom. Digitálna riadiaca jednotka, vďaka ktorej bude automatizačný systém plne ovládateľný a bezpečný, vhodné pre intenzívne použitie s veľmi nízkou spotrebou energie.
Previous
Next

• Produkty •

Vyberte si z našej ponuky produktov značky Roger Technology

• Roger Technology •

Viac o spoločnosti Roger Technology

• Videoprezentácia •

Výroba
mechaniky

Výroba ozubených kolies

Navíjanie digitálnych motorov

Kontrola
kvality

Inžiniering
& elektornika

Brushless motor
pre závoru Bionik

Výroba lineárnej mechaniky

Prevodovky
z bronzu

Výroba v našej
fabrike

Drážkové hriadele
pre série R21 a BR21

Ložiskové
domce

Valcovanie
piestnice

Osadenie statora
a zalievanie káblov

Citlivosť a rozpoznanie prekážky

Absolútny
enkóder

Oddelenie
elektroniky

Test: Super intenzívna prevádzka

Priebeh
objednávky

Vratný prevodový motor

Výroba
cievok

Citlivosť a rozpoznanie prekážky

Brushless
motory

Oddelenie výskumu a vývoja

Oddelenie
výroby

Predstavenie jednotlivých oddelení